O nás

Úvod | O nás
Jarek Sivák, CEO TRXCymbals.cz

Ten pocit, když sednu za bicí...

Ahoj, jmenuju se Jarek. V 11 letech jsem si u rodičů vydyndal zápis do hudebky a od té doby jsem nedal paličky z ruky.

Hrál jsem hardcore, metal i klasický rock, ale největší školou byla pro mě zábavovka. Škatulky a styly jsem už dávno přestal řešit. Důležitý je pro mě ten pocit, když sedím za bicími. Sám ve zkušebně, ve studiu nebo na pódiu před lidmi.

Pocity z prvního hraní na TRX Cymbals si pamatuju dodnes a už tehdy jsem si řekl, že tyhle činely musím dostat do Česka. Trvalo skoro rok, než jsem s centrálou v USA všechno dojednal. Dnes mám výhradní zastoupení pro Česko, Slovensko, Polsko a Maďarko a chci, abys to nadšení z hraní na TRX Cymbals mohl prožívat i ty.

Rád ti pomůžu s výběrem činelové řady, která se nejlépe hodí do tvojí muziky. Nebo si nakombinuješ set z různých činelových sérií, abys mohl podtrhnout svůj osobitý styl hry. Dá se (skoro) všechno, stačí mi nechat vzkaz a můžeme to spolu probrat. Těším se na to.

Jarda Sivák, jednatel TRXCymbals.cz

Kdo za tím stojí

Tým TRXCymbals.cz

Jaroslav Sivák

Jaroslav Sivák

jednatel firmy

Zapálený bubeník, perfekcionista a hudební nadšenec.

Petra Stehlíková

Petra Stehlíková

CSM

Náš zákazník, náš pán. To je mé motto.

Zuzana Peterková

Zuzana Peterková

Social Media

Má skvělé nápady, je neskutečně aktivní a pracovitá.

BRT TRX Drumset

Činely TRX: turecká tradice, americký sound

TRX Cymbals Co. vznikla v roce 2006 s cílem přinést současným bubeníkům kvalitní, ručně vyráběné činely z Turecka.

Dnes máme v nabídce tři stěžejní řady ručně vyráběných činelů, které jsme vyvinuli tak, aby jejich zvukový projev splňoval hudební i ekonomické požadavky moderních hráčů. Jsou to: TRX®, TRX® Special Edition a CRX®.

Pečlivým sledováním a poslechem hry moderních bubeníků jsme si uvědomili, že mnoho z nich hledá hlavně akustickou rozmanitost a kontrast. Jádro našich produktů, které tvoří temné, střední a jasné činely, jsme rozvinuli tak, aby činely TRX pokrývaly co nejširší a hudebně nejrelevantnější spektrum zvuků. Díky tomu u nás mohou bubeníci vybírat z vysoce kontrastních činelových setů, které jsou šité na míru jejich individuálnímu stylu hry.

Víme, že jsme na trhu s činely v podstatě jen malým „obchůdkem“. Upřednostňujeme totiž kvalitu nad kvantitou. Naším cílem nikdy nebylo stát se největším výrobcem činelů na světě. Úplně nám postačí být jedním z nejlepších.

Činely TRX, řada TRX ALT

Činely TRX, řada TRX

Hlavní charakteristika činelů řady TRX:

  • pravé turecké činely,
  • ručně vyráběné,
  • ručně tepané,
  • vyrobeny z bronzové slitiny B20.

Od extra temných po extra jasné včetně všeho mezi tím – zakázkově vyráběné činely TRX jsou dostupné v široké nabídce rozličných typů, vah, velikostí a povrchových úprav, aby excelovaly v nejrůznějších stylech a hudebních situacích.