Série X

Úvod | Činely | Série X

Krátký popis:

Nádherná kombinace hřejivosti a slévavosti a mimořádná definice a projekce zvuku – taková je série X, kterou si v roce 2016 v TRX nadělili k narozeninám. Písmeno X symbolizuje nejenom 10 let existence firmy, ale vystihuje i exotický zvukových charakter této výroční série.

Celý popis →

Hudební styly:

Moderní jazz/rock/r&b/latina/pop

Rozměry:

  • Hi-hat: 13", 14", 15"
  • Ride: 20", 21", 22"
  • Crash: 16", 17", 18", 19", 20"
Poptat činely

Popis:

Tato činelová série byla vytvořena při příležitosti oslav našeho 10. výročí v roce 2016 a byla označena písmenem „X“, které má nejen připomínat deset let předchozího fungování výroby, ale současně také vystihovat exotický zvukový charakter této série.

Série TRX X nabízí tenké, tradičně soustružené, ručně tepané činely ze slitiny B20 s unikátním vzorem hlubokých překlepávaných důlků. Tento výjimečný design propůjčuje činelům z této série nádhernou kombinaci hřejivosti a slévavosti spolu s mimořádnou definicí a projekcí zvuku, čímž se nám, věříme, podařilo vyplnit mezeru ve zvukovém spektru, která doposud zůstávala ostatními činely nepokryta.

Série X je dostupná v celé škále činelů typu ride, crash a hi-hat a lze ji doporučit pro použití v širokém rozsahu současných hudebních stylů od modern jazz přes classic rock, r&b, až po latinu a pop.

Video: